Titles you rated
House of SayuriRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
GrandmaRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
어느 여대생의 고백Rated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Boys Goes To HeavenRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Noisy MansionRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0