Series
Ratings
112
My MisterRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0