Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 2.0
Winnie the Pooh: Blood and HoneyRated ★ 0.5
The NegotiationRated ★ 1.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
NowhereRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 1.5
The King's ManRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5