Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5