Movies
Ratings
25
Perfect DaysRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0