Movies
Ratings
77
GattacaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
- Phantom: The Musical LiveRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5- The Man Who LaughsRated ★ 2.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
MantisRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0