Series
Ratings
61
Friend, Our LegendRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
LoversRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
BrainRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0