Titles you rated
This Charming GirlRated ★ 3.5
The Journals of MusanRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5