Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 2.5
The MeddlerRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0