Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0