Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0
HierarchyRated ★ 0.5
WakakozakeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
Stars AlignRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5