Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 1.5
A DayRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 0.5
Ice AgeRated ★ 4.5