Movies
Ratings
736
Basic InstinctRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 2.5
The Evil DeadRated ★ 2.5
Land of the DeadRated ★ 2.5
The Number 23Rated ★ 2.5
CenturionRated ★ 2.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.5
SpeciesRated ★ 2.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
ZeitgeistRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0