Series
Ratings
75
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0