Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0