Titles you rated
The Russian NovelRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 3.5
Inland EmpireRated ★ 5.0
The Limits of ControlRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0- Without FatherRated ★ 4.5
In the Line of FireRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
PhiladelphiaRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0- The 101st PropositionRated ★ 2.0
TessRated ★ 3.5- Walking to HeavenRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 3.5