Series
Ratings
18- Three FriendsRated ★ 2.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Lala LandRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5