Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
ShameRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Fat GirlRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0