Movies
Ratings
171
SoulRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 0.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.5