Movies
Ratings
70
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 4.5
Nothing to HideRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 4.5
PeckerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 4.5
Paris, je t'aimeRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
The Spanish ApartmentRated ★ 4.0
UndergroundRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 5.0