Series
Ratings
21
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
UltramanRated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Giri/HajiRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sir Alex Fugerson: Secrets of SuccessRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0