Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0