Movies
Ratings
201
Bleak NightRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 0.5
FallRated ★ 1.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0