Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 1.0