Titles you rated
 The Night OwlRated ★ 3.0 The Night OwlRated ★ 3.0
 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
 Get OutRated ★ 3.5 Get OutRated ★ 3.5
 A Letter to MomoRated ★ 4.0 A Letter to MomoRated ★ 4.0
 The HimalayasRated ★ 2.5 The HimalayasRated ★ 2.5
 School of RockRated ★ 3.5 School of RockRated ★ 3.5
 FluRated ★ 3.5 FluRated ★ 3.5
 AssassinationRated ★ 4.0 AssassinationRated ★ 4.0
 The Princess and the FrogRated ★ 3.5 The Princess and the FrogRated ★ 3.5
 Il MareRated ★ 3.0 Il MareRated ★ 3.0
 Me Before YouRated ★ 3.0 Me Before YouRated ★ 3.0
 Christmas in AugustRated ★ 3.5 Christmas in AugustRated ★ 3.5
 She's the ManRated ★ 3.5 She's the ManRated ★ 3.5
 Pride & PrejudiceRated ★ 4.0 Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
 Shutter IslandRated ★ 4.0 Shutter IslandRated ★ 4.0
 TunnelRated ★ 4.0 TunnelRated ★ 4.0
 The MediumRated ★ 2.0 The MediumRated ★ 2.0
 47 Meters DownRated ★ 3.0 47 Meters DownRated ★ 3.0
 Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.5 Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.5
 HereditaryRated ★ 3.0 HereditaryRated ★ 3.0