Titles you rated
Bungo Stray DogsRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0