Titles you rated
MissingRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5