Movies
Ratings
214
ExhumaRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0- SawRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5- The WickedRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.5