Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 1.5
AsuraRated ★ 3.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0