Movies
Ratings
1093
Lust, CautionRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Bride with White HairRated ★ 4.0
Project MakeoverRated ★ 3.0
LOST AND FOUNDRated ★ 3.0
The SwitchRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 5.0
DelicacyRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 3.0