Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Trouble with the CurveRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0