Movies
Ratings
1181
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5