Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 2.0- 원피스 19기Rated ★ 2.5
- 원 피스 18기Rated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
원피스 16기Rated ★ 4.0- 원피스 17기Rated ★ 3.5
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0