Series
Ratings
317
LazarusRated ★ 1.5
Gankutsuou: The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
Bokurano: OursRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
Haibane RenmeiRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 2.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 2.5
Dagashi KashiRated ★ 3.0- Mitsuteru Yokohama's Romance of Three KingdomRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 2.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 2.0
Tower of GodRated ★ 1.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0