Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
AdamasRated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
The VeilRated ★ 1.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 0.5
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
The Good DetectiveRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0