Movies
Ratings
522
Shoot Me in the HeartRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.5
The RomanceRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
StalingradRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
The Monuments MenRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Ring VirusRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 2.0
RinguRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
King ArthurRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0