Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5- FrankenweenieRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0