Series
Ratings
79
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 2.5