Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0