Titles you rated
IdaRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 0.5
The Power of the DogRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 2.5
SoulRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0