Series
Ratings
12
Why Women KillRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0