Movies
Ratings
726
Weathering With YouRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
What Maisie KnewRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0