Movies
Ratings
1003
MoebiusRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Monsoon WeddingRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 4.0
The Magdalene SistersRated ★ 5.0
The ReturnRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Vera DrakeRated ★ 5.0
SomewhereRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
LebanonRated ★ 4.0
FaustRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0