Titles you rated
Dead RingersRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
InsideRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Naked LunchRated ★ 5.0
The StingRated ★ 4.5
Outrage BeyondRated ★ 3.5
Life of BrianRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 4.0