Movies
Ratings
20
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
American PieRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0