Titles you rated
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
MisbehaviourRated ★ 4.0