Titles you rated
PastaRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 1.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 1.0- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 0.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- Phantom SingerRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.0