Movies
Ratings
46- Andrea ChenierRated ★ 1.0
Forever YoungRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 1.0
Murder, Take OneRated ★ 1.0
The Last of the MohicansRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 1.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 1.0
A Perfect WorldRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 1.0
August RushRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
Forbidden QuestRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.0