Movies
Ratings
1257
HellboyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.5