Movies
Ratings
612
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0